HAKKIMIZDA

About us

Aksoft Bilgisayar, 1992 yılında kurulmuştur. Yıllar içerisinde istikrarlı büyümeyi hedef alarak, profesyonel yaklaşımı ve güçlü öz kaynaklarıyla oluşturduğu “Güvenilir Kaynak” olgusuyla, 30 yıla yakın süre içerisinde bilişim sektöründe seçkin bir yere sahip olmuştur. Emin ve güvenilir adımlarıyla büyüme prensibini kendine ilke edinmiştir.

DENEYİM

Aksoft Bilgisayar, karşılıklı güvene dayalı, insanı merkez alan iş anlayışı, güçlü öz kaynakları ve sektöründe 30 yıla yakın ciddi bir birikim ile geleceğe çok daha emin adımlarla ilerlemektedir.

KALİTE UYGUN FİYAT

Aksoft Bilgisayar sizlere bireysel ve kurumsal anlamda hızlı, güvenilir, etkili ve kalite anlayışından ödün vermeden ilerleyerek bilgisayar servisi hizmeti sağlamaktadır. Dolayısıyla biz sektördeki yaşanan bu boşluğu hissederek bilgisayar servisi noktasında bir itibar inşa ettik! Aksoft Bilgisayar uygun fiyatları ve yüksek kaliteli bilgisayar onarımı ve hizmeti vermektedir.

KALICI ORTAKLIK

Aksoft Bilgisayar, bilgi, tecrübe birikimi ve güvenilirliği ile tüm iş ortaklarıyla, meslek ahlakı ve hizmet kalitesini temel alarak, koruyucu ve kalıcı iş birliğini oluşturmak ve karşılıklı fayda sağlamayı amaç edinmiştir.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Aksoft Bilgisayar, ürettiği çözümlerde ve verdiği hizmetlerde konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yapar ve bu uzmanlıkları kendi çözümleriyle entegre ederek müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler üretir.

SEÇKİN MARKALARIN ORTAK NOKTASI

Gelişen pazar şartları ve pazarda artan arz sonucu, satış ciroları ile çeşitli başarı ödülleri alan firmamız, pek çok markanın satış liderleri arasında yerini korumaktadır.

FİRMANIZIN AYNASI WEB SİTENİZ

21.Yüzyıl teknolojisi hiç şüphesiz internet üzerinde yoğunlaşmış durumda. İnternet siteleri firmaların dünyaya açılan yüzleridir. Bu nedenle güzel ve göze hitap eden bir web sitesinin yanı sıra sitenin kalitesi de önemlidir. Hızlı ve anlaşılır bir internet sitesi müşterilerinizin sizlerle iş yapabilme potansiyelini arttıracaktır. Aksoft Bilgisayar olarak kurumsal veya bireysel web sitesi hazırlanmasında en iyi hizmeti sunmaktayız.

Vizyonumuz

Sürekli değişen iş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermek ve tüm gelişmeleri, verimliliğe çevirerek bilgi teknolojileri üzerine hizmet vermek olacaktır.

Misyonumuz

Firmamız, hızla ilerleyen ve çabuk değişen teknoloji dünyası içinde kendisini daha da geliştirip, sizlere çok daha iyi bir hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Vİtrİndekİ Ürünler

WEB SİTE REFERANSLARIMIZ & HABERLER

DOKÜMANLAR

İndİrİlebİlİr Dokümanlar
 

MEMNUNİYET

Hedefİmİz müşterİ memnunİyetİ
 

0352 231 75 92

arayın yardımcı olalım